×

Program fotbalového mistrovství světa 2018

TuxxComment: Date format (cz): d.m.Y
TuxxComment: Time format (cz): H:i

Skupina A

DatumDayTimeMatchStadium
14.06.2018Čt00:00A1 - A2Moskva - Lu
15.06.201800:00A3 - A4Jekatěrinburg
19.06.2018Út00:00A1 - A3Petrohrad
20.06.2018St00:00A4 - A2Rostov na Donu
25.06.2018Po00:00A4 - A1Samara
25.06.2018Po00:00A2 - A3Volgograd

Skupina B

DatumDayTimeMatchStadium
15.06.201800:00B1 - B2Soči
15.06.201800:00B3 - B4Petrohrad
20.06.2018St00:00B1 - B3Moskva - Lu
20.06.2018St00:00B4 - B2Kazaň
25.06.2018Po00:00B4 - B1Saransk
25.06.2018Po00:00B2 - B3Jekatěrinburg

Skupina C

DatumDayTimeMatchStadium
16.06.2018So00:00C1 - C2Kazaň
21.06.2018Čt00:00C1 - C3Kaliningrad
21.06.2018Čt00:00C4 - C2Samara
26.06.2018Út00:00C4 - C1Moskva - Lu
26.06.2018Út00:00C2 - C3Soči

Skupina D

DatumDayTimeMatchStadium
16.06.2018So00:00C3 - C4Saransk
16.06.2018So00:00D1 - D2Moskva - Spa
16.06.2018So00:00D3 - D4Kaliningrad
21.06.2018Čt00:00D1 - D3Nižnij Novgorod
22.06.201800:00D4 - D2Volgograd
26.06.2018Út00:00D4 - D1Petrohrad
26.06.2018Út00:00D2 - D3Rostov na Donu

Skupina E

DatumDayTimeMatchStadium
17.06.2018Ne00:00E1 - E2Rostov na Donu
17.06.2018Ne00:00E3 - E4Samara
22.06.201800:00E1 - E3Petrohrad
22.06.201800:00E4 - E2Jekatěrinburg
27.06.2018St00:00E4 - E1Moskva - Spa
27.06.2018St00:00E2 - E3Nižnij Novgorod

Skupina F

DatumDayTimeMatchStadium
17.06.2018Ne00:00F1 - F2Moskva - Lu
18.06.2018Po00:00F3 - F4Nižnij Novgorod
23.06.2018So00:00F1 - F3Soči
23.06.2018So00:00F4 - F2Rostov na Donu
27.06.2018St00:00F4 - F1Kazaň
27.06.2018St00:00F2 - F3Kaliningrad

Skupina G

DatumDayTimeMatchStadium
18.06.2018Po00:00G1 - G2Soči
18.06.2018Po00:00G3 - G4Volgograd
23.06.2018So00:00G1 - G3Moskva - Spa
24.06.2018Ne00:00G4 - G2Nižnij Novgorod
28.06.2018Čt00:00G4 - G1Jekatěrinburg
28.06.2018Čt00:00G2 - G3Saransk

Skupina H

DatumDayTimeMatchStadium
19.06.2018Út00:00H1 - H2Moskva - Spa
19.06.2018Út00:00H3 - H4Saransk
24.06.2018Ne00:00H1 - H3Kazaň
24.06.2018Ne00:00H4 - H2Kaliningrad
28.06.2018Čt00:00H4 - H1Volgograd
28.06.2018Čt00:00H2 - H3Samara

Osmé finále

DatumDayTimeMatchStadium
30.06.2018So00:00Vítěz skupina A - Druhá skupina BSočiA1
30.06.2018So00:00Vítěz skupina C - Druhá skupina DKazaňA2
01.07.2018Ne00:00Vítěz skupina B - Druhá skupina AMoskva - LuA3
01.07.2018Ne00:00Vítěz skupina D - Druhá skupina CNižnij NovgorodA4
02.07.2018Po00:00Vítěz skupina E - Druhá skupina FSamaraA5
02.07.2018Po00:00Vítěz skupina G - Druhá skupina HRostov na DonuA6
03.07.2018Út00:00Vítěz skupina F - Druhá skupina EPetrohradA7
03.07.2018Út00:00Vítěz skupina H - Druhá skupina GMoskva - SpaA8

Čtvrtfinále

DatumDayTimeMatchStadium
06.07.201800:00Vítěz A1 - Vítěz A2Nižnij NovgorodK1
06.07.201800:00Vítěz A5 - Vítěz A6KazaňK2
07.07.2018So00:00Vítěz A3 - Vítěz A4SočiK3
07.07.2018So00:00Vítěz A7 - Vítěz A8SamaraK4

Semifinále

DatumDayTimeMatchStadium
10.07.2018Út00:00Vítěz K1 - Vítěz K2PetrohradH1
11.07.2018St00:00Vítěz K3 - Vítěz K4Moskva - LuH2

3. a 4. místo

DatumDayTimeMatchStadium
14.07.2018So00:00Loser H1 - Loser H2Petrohrad

Finále

DatumDayTimeMatchStadium
15.07.2018Ne00:00Vítěz H1 - Vítěz H2Moskva - Lu